niedziela, 27 marca 2011

Wicelider

O : 2
( 0 : 1)

Po trudnym meczu wyjazdowym wygranym 0:2 WKS Rasel zajmuje drugie miejsce w lidze. Skutecznością , w 23 minucie, wykazał się jak zwykle dobrze dysponowany Andrzej Wojciechowski, który bardzo dobrze odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z prawej strony i strąceniu piłki przez bramkarza. Strzałem z prawej nogi zdobył prowadzenie dla naszej drużyny. Mieliśmy jeszcze wiele sytuacji ale brakowało zimnej krwi do ich wykorzystania. Strzały z dystansu gospodarzy były zazwyczaj niecelne więc pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. W drugiej odsłonie gospodarze ostro ruszyli do odrabiania straty, jednak ataki nie przyniosły skutku. W 80 minucie meczu w wyniku zderzenia się dwóch zawodników Victorii opuścił boisko z zakrwawioną, porozcinaną twarzą Zamerski i Victoria kończyła mecz w dziesięciu, ponieważ limit zmian został wykorzystany. W 92` , po akcji sam na sam, w polu karnym gospodarzy strzela Mariusz Skok, ustalając wynik meczu na 0:2.