sobota, 19 marca 2011

Udana inauguracja rundy rewanżowej

19.03.11r. (15:30)

3 Rasel Dygowo Wielim Szczecinek 2

Udana inauguracja rundy rewanżowej WKS Rasela Dygowo. Nasza drużyna pokonała wyżej notowany do tej pory Wielim Szczecinek 3:2. Dobra gra naszej drużyny zarówno w atakowaniu jak i w obronie pozwoliła objąć prowadzenie w pierwszej połowie 2:0. Najpierw w 17 minucie meczu, po dobrym zagraniu ze środka pola Mariusza Skoka do Piotra Suchwałki i po faulu na tym drugim. Pewnie wykorzystał rzut karny Marek Procner. Potem po silnym uderzeniu Roberta Waszczyka z rzutu wolnego piłka po rykoszecie od obrońcy wpada do bramki. Była to 33 minuta. Na drugą połowę zawodnicy Wielima grając tym razem z wiatrem rzucili się do odrabiania strat. Jednak Rasel nie poprzestawał na obronie i w 63 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobywa Marek Procner pięknym strzałem z lewej nogi. Wielim jednak nie ustępował i po serii błędów obrońców i bramkarza Rasela w 65 minucie na 3:1 uderzeniem z głowy zdobywają gola zawodnicy Wielima. W 84 minucie bramkarz Rasela popełnia kardynalny błąd i Wielim w podobny sposób zdobywa kolejną bramkę. Mecz można określić mianem "meczu walki". Sędzia nie szczędził żółtych kartek.
Zwycięstwo to pozwoliło naszej drużynie ulokować się nieco wyżej w tabeli V ligi.
W sobotę o godzinie 16:00 w Sianowie będziemy walczyć o kolejne punkty ligowe.